IT tanácsadó

Atlassian és monday.com tanácsadás ügyfeleinknek. Ügyfél igény felmérés, implementálás és fejlesztési koordináció, amik során az is megeshet, hogy a következő App-unk ötletét máris te találod ki. 😉 5 fős tanácsadó csapatunk mindent együtt beszél meg és dönt el, de azért ezen belül megvan mindenkinek a saját gyémánt félkrajcárja…

Elvárások

  • Jártasság Atlassian eszközökben
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • 3+ év tapasztalat IT területen
  • Angol nyelvismeret

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Atlassian termékek (Jira & Confluence) illetve monday.com site-ok testreszabása
  • Atlassian és monday.com Marketplace alkalmazások tesztelése és értékelése
  • Termékötletek megtervezése és validálása
  • Ajánlatok írása

A jelentkezésnél előny

  • ACP vizsga megléte
  • Ha elboldogulsz apróbb groovy szkriptek megírásával
  • Aktívan vettél már részt szoftver termékek fejlesztésében
  • ismered a monday.com platformot

Technológiák amiket használunk

  • Atlassian Jira/Confluence
  • monday.com
  • Google alkalmazások
  • Amazon Web Services (AWS)
  • Javascript, Java8