Medior/Senior Frontend Developer

Egy 3-5 fős csapat tagjaként már létező és új Jira Cloud alkalmazások fejlesztésében fogsz részt venni, modern technológiák felhasználásával.

Elvárások

  • Használt technológiák ismerete
  • 3-5 év frontend fejlesztői tapasztalat

Feladatok

  • Technológiák ismerete és használata: JavaScript, ES6+, HTML, CSS, Node.js, TypeScript, React, stb.
  • A meglévő termékekben új feature kialakítása, bugok javítása
  • Új és meglévő termékek esetén javaslatok megfogalmazása, módszertanok/szabványopk fejlesztése
  • Új termékek esetén tervezésben és architektúra kialakításában részvétel
  • Mentorálás, junior kollégák segítése

Előny jelentkezésnél

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Design/UX ismeretek
  • Részt vettél már Java backend-el fejlesztett webalkalmazás fejlesztésében

Általunk használt technológiák

  • JavaScript, ES6+
  • HTML
  • CSS
  • React
  • Node.js
  • Typescript
  • Http communication, REST
  • CI/CD
  • Git

Salary: Gross 800 000 – 1 200 000 HUF / month

Ha, felkeltettük az érdeklődésed, kérjük küld az Önéletrajzod és motivációs leveled erre a címre: info@everit.biz.