Medior/Senior Java Backend Developer

Egy 3-5 fős csapat tagjaként már létező és új Jira Cloud alkalmazások fejlesztésében fogsz részt venni, modern technológiák felhasználásával.

Elvárások

  • Java 8 programozási nyelv, SQL és Maven alapos ismerete
  • Objektumorientált és moduláris szemléletmód
  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Legalább 3-5 év backend fejlesztői tapasztalat

Feladatok

  • A meglévő termékekben új feature kialakítása, bugok javítása
  • Új és meglévő termékek esetén javaslatok megfogalmazása, módszertanok/szabványopk fejlesztése
  • Új termékek esetén tervezésben és architektúra kialakításában részvétel
  • Mentorálás, junior kollégák segítése

Előny jelentkezésnél

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • OSGi alapos ismerete (alternatívaként: Java EE, CDI, EJB, Spring, stb.)
  • Semantikus verziózás, clean code
  • Jira használat
  • Agilis módszertan
  • Az általunk használt frontend technológiák ismerete

Általunk használt technológiák

  • Backend: Java, Maven, OSGi, JTA, Liquibase, Querydsl, JAX-RS
  • Frontend: JavaScript, ES6 +, HTML, CSS, React, Node.js, Typescript, Http communication, REST
  • Other: Git, CI/CD, Docker

Fizetés: Bruttó 800 000 – 1 200 000 HUF / hónap

Ha, felkeltettük az érdeklődésed, kérjük küld az Önéletrajzod és motivációs leveled erre a címre: info@everit.biz.

Logos of the customers of Everit
Icon of an email
Icon of a telephone

info@everit.biz

+36 20 248 7670