Medior/Senior Test Automation Engineer

Fő feladatod teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása lesz. Emellett vezeted a tesztelői csapatot, javaslatot teszel a meglévő és kialakítandó tesztelési folyamatok automatizálására. Adott esetben tesztforgatókönyveket készítesz, folyamatosan aktualizálod és végre is hajtod azokat. Az eredményeket kiértékeled és jelented a csapatnak.

Elvárások

  • Java
  • Javascript
  • REST
  • Junit
  • Selenium
  • React
  • 3+ év automatizált tesztelő gyakorlat

Feladatok

  • Java Backend alapú Web applikációk tesztelése
  • Manuális és automata tesztelés (backend és frontend)
  • Code review-k, csapatmunka a fejlesztőcsapattal
  • Tesztelői csapat vezetése, mentorálása
  • Teszt automatizálási keretrendszerek, megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Teszt végrehajtások és tesztjegyzőkönyv készítése
  • Teszteredmények kiértékelése, felmerülő hibák csapatnak jelentése

Előny jelentkezésnél

  • 4-5 év fejlesztői munkatapasztalat, ebből minimum 3 év automata tesztelői gyakorlat
  • Tesztmérnöki végzettség (ISTQB)
  • Önállóság, precizitás
  • Agilis (Scrum) módszertanok ismerete
  • Használtál már Atlassian termékeket

Salary: Gross 800 000 – 1 200 000 HUF / month

Ha, felkeltettük az érdeklődésed, kérjük küld az Önéletrajzod és motivációs leveled erre a címre: info@everit.biz.